Cosmelan – eliminowanie plam barwnikowych. Poznań. PERFEKT


cosmelan poznań

COSMELAN

 

Cosmelan usuwa plamy barwnikowe i jednocześnie przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Zabiegi Cosmelan dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Kuracja Cosmelan - Poznań - Studio Estetyki Ciała Perfekt - pozbądź się przebarwień w 30 dni!

Cosmelan to najskuteczniejsza obecnie metoda usuwająca plamy barwnikowe, jednocześnie przywracająca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Cosmelan pozwala pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w niespełna 30 dni hamując powstawanie enzymu tyrozynazy biorącego udział w procesie melanogenezy.

Terapia Cosmelanem jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu i wrażliwości skóry. Terapię rozpoczynamy w gabinecie, gdzie nakładamy maskę określając ściśle czas jej zmycia. Kontynuujemy w domu, stosując krem Cosmelan 2 zgodnie z zaleceniem. Konieczne są konsultacje w czasie pierwszych kilku dni po rozpoczęciu kuracji. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, doskonale reguluje i redukuje wydzielanie sebum, zmniejsz ujścia gruczołów łojowych, stymuluje odnowę kolagenu i elastyny, efektem jest gładka i wyraźnie odmłodzona skóra, bez przebarwień.